Rožinė mergaitė

Calista – graikų kalboje – gražiausia. Graikų mitologijoje Kalista (Calista) – Likaono, Arkadijos karaliaus dukra (arba nimfa), kuri Artemidės paversta meška.

Mūsų meškutė Calista gimė 2018.03.22 dieną.

Svoris – 556 gr.

Raištelis – rožinis

Calista – labai linksma, vikri ir energinga. Turi gerą apetitą. Prašydama maisto apsikabina šeimininko koją abejomis letenėlėmis ir žiūri savo kerinčiomis akutėmis. Neįmanoma joms atsispirti. Kartais nė pats nepajunti, kaip imi ir pavaišini skanesniu kąsneliu.

Calista, kaip tikra dama – mėgsta fotografuotis, maivytis ir glaustytis. Pasiprašo ant rankų ir net „murkia“ iš malonumo, kad gali prisiglausti. Tai kalytė, kuri nepailsta siausti ir tuo pačiu yra labai meili.

Calista gali dalyvauti parodose arba būti tik šeimos džiaugsmas ir kompanjonas šeimai, kuri nebijo iššūkių, nes Calista yra ypač judri. Ji sugeba žaibiškai nugvelbti maisto kąsnelį nuo stalo ar nusitraukti staltiesę su vandens stikline. Jos visur pilna – nespėji nukelti nuo sofos, kai Calista tuoj pat atsiranda ant jos ir bučiuojasi, bučiuojasi…

Mergytė labai tiktų energingai, sportiškai  šeimai, turinčiai gerą humoro jausmą, nes kitaip jos šunybių suprasti bus neįmanoma.